1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

خودکشی یک دانش‌آموز و ارتباط نداشتن آن با سخنان دبیر دینی

اخبار منتشر شده در فضای مجازی به‌هیچ عنوان صحت ندارد، آنچه تاکنون برای ما مشخص شده وجود برخی مشکلات شخصی دانش‌آموز است...

 

http://www.drmalekiedu.ir/images/image/88.jpg

 

معاون مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌وپرورش با رد اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر خودکشی یک دانش‌آموز به دلیل سخنان معلم دینی گفت: دانش‌آموز یکی از مدارس شبانه‌روزی به‌دلیل برخی مشکلات شخصی شب گذشته خودکشی کرده است.

 

رسول پاپایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا شب گذشته دانش‌آموزی خودکشی کرده است، اظهار داشت:‌ سجاد غضنفری دانش‌آموز سال دوم دبیرستان یکی از مدارس شبانه‌روزی استان خراسان جنوبی شب گذشته اقدام به خودکشی کرد.

 

وی در خصوص ارتباط میان این خودکشی این دانش‌آموز و اخبار منتشر شده در فضای مجازی درخصوص سخنان دبیر دینی ( مرگ قبل از ۱۴ سالگی و رفتن به بهشت) افزود: اخبار منتشر شده در فضای مجازی به‌هیچ عنوان صحت ندارد، آنچه تاکنون برای ما مشخص شده وجود برخی مشکلات شخصی دانش‌آموز است و خودکشی او ارتباطی به سخنان دبیر دینی ندارد. اخبار مربوط به معلم دینی حدود سه روز قبل در فضای مجازی منتشر شد، در صورتی که این دانش‌آموز شب گذشته خودکشی کرده است.

 

معاون مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه اخبار منتشر شده در فضای مجازی به هیچ عنوان قابل استناد و صحت آن‌ها مورد تأیید نیست، گفت:‌ طی چند هفته گذشته نیز شاهد بودیم که سؤالی امتحانی درخصوص فاجعه منا در فضای مجازی منتشر شد، در حالی که در برگه امتحانی اسم مدرسه، دانش‌آموز و منطقه آموزش‌ و پرورش مشخص نبود و اصلاً معلوم نبود که طرح چنین سؤالی صحت دارد یا خیر.

 

پاپایی خاطرنشان کرد:‌ جامعه معلمان از فرهیختگی و اندیشمندی لازم برخوردارند، بنابراین طرح چنین مسائلی در فضای مجازی تسبت دادن آن به معلمان شایسته نیست